Reference

BAYER Bayer Logo

S agenturou Direction PR spolupracujeme dlouhodobě a připravila pro nás již několik PR kampaní, se kterými jsme byli vždy spokojeni. Na této agentuře si ceníme zejména jejich pěti „P“, které jsou pro nás v rámci spolupráce zásadní. Kladně hodnotíme jejich PŘIPRAVENOST nejen v rámci schůzek, ale i v ostatních případech vyplývajících ze spolupráce (zadané úkoly, promyšlené budoucí kroky atd.).

Dále jde o PRECIZNOST, která je pro nás důležitá ve všech ohledech (příprava tiskových zpráv a marketingových textů, příprava prezentací, vyhodnocení a dalších podkladů). Velmi oceňujeme PROMPTNOST agentury při řešení zadaných úkolů. A v neposlední řadě oceňujeme PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP, který v součinnosti s ostatními vlastnostmi agentury dělá z naší spolupráce silné PARTNERSTVÍ.

Miroslava Pospíšilová | Head of Marketing Operations CZ/SK

MASPEX CZECH Bayer Logo

Jako brand manažerka ve společnosti Maspex Czech s.r.o. jsem měla to potěšení spolupracovat s agenturou Direction PR na několika kampaních pro značku Kubík. Odborné znalosti při zajišťování umístění v médiích a zvládání složitých komunikačních výzev významně přispěly k celkově pozitivní a dlouhodobé komunikaci značky Kubík.

Proaktivní přístup ke komunikaci a schopnost přizpůsobit se vyvíjejícím výzvám jsou vlastnosti, které agenturu Direction PR skutečně odlišují. Navíc díky profesionalitě, pohotovosti a pečlivosti byla naše spolupráce příjemná a vždy na vysoké lidské i profesní úrovni.

Jana Lindišová| Brand manažerka

SIROWA GROUP Bayer Logo

Agentura Direction PR pro naši značku Sambucus Immuno Kids připravila printovou, online a PR kampaň, s jejímiž výsledky jsme byli velice spokojeni. V rámci této spolupráce vyzdvihujeme zejména afinitu médií, ve kterých se objevily agenturou zajištěné mediální výstupy, a v neposlední řadě kvalita mediálních výstupů, ve kterých nechyběly klíčové informace.

Kromě toho pro nás agentura zajišťovala i nákup mediálního prostoru v tištěných a online titulech a spolupráci s influencery. Ve všech případech hodnotíme naši spolupráci pozitivně a jako velmi přínosnou. Díky prokazatelným zkušenostem agentury v oblasti Public Relations ať už ve sféře FMCG nebo farmacie, skvěle nastavenému systému spolupráce, profesionalitě, preciznosti a stabilnímu týmu jsme se s agenturou domluvili na spolupráci v rámci dalších značek, a to Pulsar NUTRITION a VEX. I v těchto případech hodnotím spolupráci velice pozitivně.

Kristýna Pohorská | Marketing Manager